Nubia Alpha akıllı saat özellikleri ile adete akıllı telefon olma yolunda ilerlerken akıllı saat olmuş gibi gözüken çok farklı bir akıllı saat. Dilerseniz sözü fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz lle baş başa bırakalım.

Nubia Alpa özellikleri neler?

Nubia Alpha, bir akıllı telefonun özelliklerini akıllın saatte taşımayı başarabiliyor. Bir akıllı telefon gibi davranabilen saat, 4G desteğine sahip olması ile beraber hem görüntülü hem de sesli görüşme yapabilme özelliğine sahip. 4.01 inç büyüklüğünde OLED bir ekrana sahip Nubia Alpha’nın ekranı rahat bir şekilde bükülebiliyor. Kolunuzda büyük bir ekranı taşıma fikri akla kötü gelse bile, – ekranın bükülebilmesi bu büyüklüğü dezavantaj yerine avantaj haline getirebiliyor.

Snapdragon Wear 2100 işlemcisine sahip akıllı saat, 1 GB RAM’e ve 8 GB dahili depolama hafızasına sahip. Zira bu depolama alanı kullanıcılar için birazdan bahsettiğimiz özellikler için önemli bir konuma dönüşüyor. Kullanıcılar bu akıllı saat üzerinde 5 Megapiksel çözünürlüğünde bir kameraya sahip oluyorlar. 82 derecelik bir açı ile fotoğraf çekebilen kamera aynı zamanda videoda çekebiliyor.Konuşabilme, büyük ekran ve kamerası ile adeta bir akıllı telefonu andıran Nubia Alpha, akıllı saat özelliklerinin de üstesinden geliyor. Sağlık konusunda size yaptığınız antremanlar hakkında detaylı bilgi verebilen saat, uykunuzu da ölçebiliyor.

Uyku ve sağlık konusunda verdiği bilgiler ile bir akıllı saatin hakkını rahatça veren Nubia Alpha hakkında fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.