Soul Knight v2.5.0 PARA HİLELİ APK, aksiyon, macera ve piksel oyunlarını seven dostlarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını ChillyRoom stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz zindanlarda karşınıza çıkan yaratıkları yok etmek ve görevleri tamamlamaktır. Soul Knight içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, tüm karakterlerin kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede istediğiniz ekipmanlara sahip olabilir, düşmanlarınızı kolayca yok edebilirsiniz. Tehlikeli düşmanlar, farklı ekipmanlar, özel yeteneklere sahip kahramanlar ve dahası sizleri bekliyor. Soul Knight v2.5.0 sürümünde bahar festivali, yeni karakter Necromancer ve silahlar sizleri bekliyor. rafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Soul Knight Play Store’da 825.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

KURULUMU

Soul Knight v2.5.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Soul Knight 2.5.0 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Soul Knight 2.5.0 karakter hile apk : oyun içindeki tüm karakterler kullanıma açıktır.

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.