Real Drift Car Racing v5.0.4 PARA HİLELİ APK, araba  sürme ve drift oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Real Games srls stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz yol üstünde ilerlemek, drift yapmak ve yüksek puanlara ulaşmaktır. Real Drift Car Racing içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm arabaları satına alabilir, istediğiniz gibi geliştirip tüm pistlerde sürebilirsiniz. Zorlu yollar, hızlı arabalar, ulaşmanız gereken puanlar ve dahası sizleri bekliyor. Real Drift Car Racing v5.0.4 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör veya joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Real Drift Car Racing Play Store’da 2.39TL’dir 60.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Hile hakkında : kurulum bittikten sonra oyunu açın – kapatın ardından tekrar oyuna girdiğinizde paranız sınırsız olacaktır.

KURULUMU

Real Drift Car Racing 5.0.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Real Drift Car Racing 5.0.4 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.