PUBG Mobile UC Hilesi 2020 kullanmak isteyenlere özel olarak hem bu illet hakkında bilgi veriyor aynı zamanda sizleri bilinçlendiriyoruz. PUBG UC Hilesi yapmadan önce okumanız gerekli olan önemli bir içerik hazırladık. Bu yazımızda bizi destekleyen oyun sevenlere teşekkür ederiz.

Hile kullanmak istiyorsunuz fakat bu oyunu ne kadar iyi biliyorsunuz diye sorsam çoğu okuyucu esasında oyuncu olmadığını anlayacak. Şimdi size PUBG oyununun telefon uyarlaması olan mobil versiyonunda yine 100 kişi mülteci gibi bir uçağa yerleştirilip ıssız bir adaya bırakılıyor diyerek anlatmayacağınız. Fakat adaya indiğimiz zaman gerçekten aç köpekler gibi sağa sola koşuyor bulduğumuz her mekana dalıyor her insanı öldürmek istiyoruz. Canavar mıyız? Hayır, Cani miyiz? Hayır, o zaman biz neyiz diye sorular sorup aklınızı boşa karıştırmayalım. PUBG Mobile oyuncuları olarak hepimiz hırslıyız 2020 senesinde UC Hilesi arayan oyuncuların bundan bir kazanç elde edeceklerini düşünmüyorsunuz herhalde bu da bir hırs.

Videolu anlatım sayfanın en altındadır

PUBG Mobile UC Hilesi 2020 senesinde zengin olma ümitleriyle arayanların yılı olacak gibi gözüküyor. Oyun içinde zamanla güncellemeler geldi ve artık alabileceğimiz aksesuarlar, kostümler o kadar fazla’ki adeta bunlara sahip olabilmek için çıldırıyoruz. Bir kostümü çok beğendik, onun için para yatırdık UC çektik ve aldık. Bir süre sonra güncelleme geldi ve çok daha güzel bir kostüm getirildi, şimdi bunu almak için yine uc mu çekeceğiz yoksa hile mi arayacağız. Oyuncular bu para yarışına girmemek fakat yinede böyle şeylere sahip olmak için 2020 senesinde çalışmakta olan güncel PUBG Mobile UC Hilesi arıyorlar.

Battle Royale yani Hayatta Kalma Oyunu oynuyoruz ve bizi oyundan bütünüyle silecek bir hilenin peşine düşüyoruz. Bunlar, oyuncuların oyun zevkinin bile önüne geçebilecek derecelerde gözünü karartmayı sağlamakta olan hırslar yüzünden oluyor. PUBG Mobile ilk çıktığı zamanlarda insanlar yalnızca nasıl daha profesyonel olurum diye uğraşırken zamanla bu sorular kendini nasıl hile yaparım gibi sorulara çevirdi.

PUBG Mobile Hileleri 2020 yazımızda kısaca değindiğimiz UC Hilesi konusuna değinmekle kalmayıp uzun uzun anlatıyoruz.

PUBG Mobile UC Hilesi 2020 nasıl bedava dağıtılıyor hem bu konuyla ilgili daha ayrıntılı bilgi sahibi olacaksınız aynı zamanda uc hileleri hakkındaki fikirleriniz daha net bir hal alacak. Günümüzde böyle hileler son derece popüler olmaya başladı hangi siteye girseniz veya hangi oyuncuya sorsanız cihazlarına en az 1 kere herhangi bir oyunun hileli versiyonunu indirmişlerdir.

Kimse karşılıksız veya bir çıkarı olmadan büyük bir işe kalkışmaz. Siz hiç bir işletmeye gidip sizinle bedava dağıttığı çalışmak istiyorum diyerek müracaat yapmayacağınız gibi bu hileleri kodlayan insanlarda bir çıkarı olmadan bunları paylaşmazlar. Eğer bedava veya bedava dağıttığı ibareleri görüyorsanız biraz dikkat edin. PUBG Mobile UC Hilesi 2020 adı altında yeni senede piyasaya pek çok zararlı yazılım sürüleceği bilgileri dolaşıyor. Özellikle yabancı kaynaklardan indireceğiniz dosyalar içinde gizle olan yazılımlar ile banka hesaplarınız dahil olmak üzere tüm kişisel bilgileriniz tehlike altında olabilir.

Yerli kaynaklardan bu tür zararlı yazılımlar beklemiyorum çünkü tespiti halinde cezaları çok büyük. Devletin böyle caydırıcı cezalar uygulaması çoğu iyi değil niyetli yazılımcı düşüncüleri daha oluşmadan bitiriyor. PUBG UC Hilesi kullanan oyuncular hiç bir zaman kızmıyorum çünkü maddi durumlarından dolayı oyuna para yatırmak yerine böyle şeylere müracaatyorlar.

Yinede sizlere tavsiyem böyle şeyler yapmak adına cihazlarınıza indireceğiniz APK dosyaları içinde olabilecekleri göz önüne alarak bu işten vazgeçmeniz. Aynı zamanda PUBG yönetim ekibinin test etmesi ile yiyeceğiniz süresiz ban haricinde cihazlarınızda bir daha bu oyunu oynayamama gibi büyük cezalara kadar uzanıyor. PUBG Mobile UC Hilesi yazımızı oyuncuların merak ettiği diğer sorulara 2020 güncel cevaplar vererek devam etmekteyiz.

PUBG Mobile UC Fiyatları 2020

PUBG Mobile UC Hilesi 2020 yılında kullanmak istemeyen ve daha legal bir oyun oynamak isteyen oyuncuların tercihi uc satın almak. Bu kullanıcıları düşünerek yazımız içerisine yeni yılda değişen UC fiyatlarını yazmak istedik. İşte tüm oyuncuların merakla beklediği 2020 UC Fiyatları:

  • 37 PUBG Mobile UC Fiyatı: 4 TL
  • 74 PUBG Mobile UC Fiyatı: 7 TL
  • 221 PUBG Mobile UC Fiyatı: 19 TL
  • 440 PUBG Mobile UC Fiyatı: 36 TL
  • 770 PUBG Mobile UC Fiyatı: 61 TL
  • 2013 PUBG Mobile UC Fiyatı: 151 TL
  • 4200 PUBG Mobile UC Fiyatı: 291 TL
  • 8750 PUBG Mobile UC Fiyatı: 580 TL

2020 senesinde PUBG Mobile UC Hilesi kullanmak yerine yukarıdaki tutarlar karşılığında ödemeler yaparak oyun içinde kullanabileceğiniz uc miktarını satın alabilirsiniz. Fakat ücretlerin böyle yüksek olması oyunculara hile kullanmaya mecbur ediyor. Umarım ilerleyen zamanlarda bu fiyatlar düşer ve hile kullanımı böylece azalır.

Videolu Anlatım

https://www.youtube.com/watch?v=ZicrdV_T1mE