MediaMarkt CLUB Günleri ile birlikte tüketicileri farklı indirim oranları bekliyor. Farklı kategorilerdeki seçili ürünlerde, sepette ekstra indirimler başladı. 28 Ocak günü başlayan kampanya 30 Ocak gününe kadar devam edecek.

Kampanyanın yalnızca MediaMarkt CLUB üyeleri için geçerli olduğunun da altını çizelim.

İnternete özel başlatılan kampanyada tüketicilere sepette ekstra yüzde 5, yüzde 10, yüzde 15 ve yüzde 20’lik indirimler söz konusu. Şimdi gelin bu indirimlerin kategorilerine ve detaylarına yakından bakalım.

Televizyon ve aksesuarlarda sepette yüzde 10 indirim tüketicileri bekliyor. Cep telefonu ve aksesuarda ise sepette yüzde 15’e varan indirimler var.

Bilgisayar ve aksesuarlarda sepette yüzde 10’a varan indirimler tüketicileri bekliyor. Ev aletleri ve kişisel bakım ürünlerinde ise sepetteki indirim oranı yüzde 10. Aynı şekilde beyaz eşya ve ankastre ürünlerinde de sepette yüzde 10’luk indirim tüketicileri bekliyor.

Foto-kamera ve aksesuar kategorisinde ise sepette yüzde 20’ye varan indirimler bulunuyor. Konsol ve aksesuar kategorisinde sepetteki indirim oranı ise yüzde 5.

Son olarak ses ve müzik ürünlerinde sepette yüzde 10 oranında indirim söz konusu.

MediaMarkt CLUB üyeleri indirimlerden bahsetmişken, CLUB’ın avantajlarına da yakından bakmak gerekiyor.

MediaMarkt CLUB’a buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Üye olduktan sonra size bir Hoş Geldin İndirim Kuponu tanımlanıyor ve kazanmaya başlıyorsunuz. Ayrıca size özel indirim kuponlarıyla kazanmaya da devam ediyorsunuz. MediaMarkt CLUB üyesi olarak, yaptığınız alışverişlere göre hediye ürünler ve indirim kuponları kazanıyorsunuz. Ayrıca üyeler, satın alımı takip eden 14 gün olarak sunulan alışveriş iade taahhüdünü, aynı şartlar geçerli olmak kaydıyla, 28 gün olarak kullanabiliyor.