Johnny Trigger v1.4.1 PARA HİLELİ APK, zorlu ve uğraştıran oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını SayGames stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz bölümlerde düşman hedeflerini etkisiz hale getirmek ve görevleri tamamlamaktır. Johnny Trigger içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, tüm silah ve karakterlerin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, kötü adamlara karşı üstün olabilirsiniz. Zorlu bölümler, zamanlamanın önemi, farklı silahlar ve dahası sizleri bekliyor. Johnny Trigger v1.4.1 sürümünde ekipmanlar sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Johnny Trigger Play Store’da 50.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Johnny Trigger v1.4.1 MOD APK İNDİR – 38MB

KURULUMU

  • Johnny Trigger v1.4.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.
  • Johnny Trigger 1.4.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.
  • Johnny Trigger 1.4.1 silah hile apk : oyun içindeki tüm silahların kilidi açıktır.
  • Johnny Trigger 1.4.1 karakter hile apk : oyuna içindeki tüm karakterlerin kilidi açıktır.
İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.