GTA 6 geçtiğimiz günlerde Avusturyalı oyun sitesinin ilanında görüntülenmişti. PlayStation 4, PC ve Xbox One için satış görselleri ve fiyatı sızdırılan oyunun bugün de haritası sızdırıldı. Oyun detayları birçok sızıntı ile ortaya çıkmaya devam ederken, Rockstar Games tarafından resmi bir açıklama gelmedi.

Birçok spekülasyon ve söylentinin ışığında GTA hayranları tarafından hazırlanan harita Vice City, Liberty City, San Fierro ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok haritanın birleşimi olarak karşımıza çıktı.

GTA 6 haritası ile ilgili önemli sızıntı! (1)

Harita aslında tüm ABD’nin çok yoğun bir versiyonu olarak karşımıza çıkıyor. Doğu kıyısında Liberty City (NYC) ve Vice City (Miami) batıda hem Los Santos (LA) hem de San Fierro (SF) ile tamamlanan harita oldukça dikkat çekecek gibi duruyor.

Ayrıca sızıntı harita içerisinde daha önce GTA serisinde hiç yer almayan birkaç yeni yer de var. New Orleans, Houston, Dallas, Denver ve Seattle / Portland da yeni GTA oyununda olması beklenen bölgeler arasında. Fakat bu bölgelerin eklenmesiyle de birlikte devasa bir harita bizleri bekliyor olabilir.

Kısa süre içerisinde Rockstar Games tarafından da GTA 6 hakkında resmi açıklamaların gelmesi bekleniyor. Bu yıl sürpriz bir haberle çıkış yapması beklenen oyun için detaylar geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.