Ez Mirror Match 2 v4.3 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Bullinzadu stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz bölümde rakibinize karşı mücadele etmek ve galip gelmektir. Ez Mirror Match 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız rp hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz karakter ve eşyaların sahibi olabilirsiniz. Farklı oyun modları, zorlu rakipler, onlarca ekipman ve dahası sizleri bekliyor. Ez Mirror Match 2 v4.3 sürümünde yeni karakter ve yetenekler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Ez Mirror Match 2 Play Store’da 17.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Ez Mirror Match 2 v4.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Ez Mirror Match 2 4.3 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Ez Mirror Match 2 4.3 rp hile apk : oyuna giriş yaptığınızda rp miktarına bakmanız yeterlidir.

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.