Otobüs Simulator Oyunu 2019 APK serimize Bus Ultimate ile devam ediyoruz. Android efsanesi yapımın apk ve hilesiz sürümünün en güncel halini tüm detaylarıyla aşağıda bulacaksınız.

Android kullanıcılarının en severek oynadığı Otobüs Simulator Oyunu: Bus Ultimate 2019 güncel hileli apk sürümünü sizlere sunuyoruz. Zuuks Games’in geliştirdiği bu oyun bir önceki oyunları olan Truck Simulator 2018 : Europe’den sonra Google Play üzerinden en çok indirilenler arasına girmeyi başardı.

Otobüs Simulator Oyunu 2019 APK
Otobüs Simulator Oyunu 2019 APK

Oyunda bir çok Avrupa ülkesinde otobüs şirketinizi kurup para kazanmaya ve sizin olan otobüsleri geliştirip büyütmeye çalışıyorsunuz. 2019 APK Sürümünde yer alan Avrupa ülkelerinin listesi aşağıda.

  • Türkiye
  • Fransa
  • İtalya
  • Almanya
  • İspanya

Yukarıda gördüğünüz ülkelerin haritaları Otobüs Simulator Oyunu 2019 apk sürümünde hatasız bir şekilde mevcut durumda.

Sorunsuz çalışan yolcu sistemi ile 13 farklı otobüsü kullanma deneyimini Türkçe seslendirmeli bir şekilde oynayabileceksiniz.

Oyunun içerisinde her şey oldukça gerçekçi bir şekilde tasarlanmış, yollar, paralı yollar, dinlenme ve radyo istasyonları, otogarlar, köyler ve şehirler dahil her çeşit yol.

Otobüs Simulator Oyunu sevenler için değişen hava durumu şartları daha da eğlenceli ve gerçekçi bir hal kazandırıyor.

Android 5.0 ve üzeri sürüme sahip tüm kullanıcılar aşağıda verdiğimiz linkten Otobüs Simulator oyununun 2019 apk hilesiz halini aşağıdan indirebilirsiniz.

Otobüs Simulator Oyunu 2019 APK Hilesiz ve Güncel hali yukarıdaki linkten indirebilirsiniz. İyi Oyunlar.