Aerofly FS 2020 v20.20.13 FULL APK, uçak simülasyon oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını IPACS firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız uçak ile bulunduğunuz görevlerde sizden istenilenler doğrultusunda uçuşları tamamlamak ve bölüm sonlarına ulaşmaktır. Gerçek marka – modellerde onlarca uçak, uzun rotalar, detaylı kokpit görünümleri ve dahası sizleri bekliyor. Aerofly FS 2020 v20.20.13 sürümünde herkes için indirilmeye sunulmuştur. Boeing, Airbus, Pitts, Learjet gibi markalara ait lisanslı uçaklar parmaklarınızın ucunda olacaktır. Uçağınızı seçin, rotanızı belirleyin ve görevleri tamamlayın. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ve sensör ile sağlanabilmektedir. Aerofly FS 2020 Play Store’da 52.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

UYARI : oyunu kurup – oynayabilmek için Android 8.0 ve üstü performanslı bir cihaza ihtiyacınız vardır, aksi halde kurulmaz veya çalışmaz.

KURULUMU

Aerofly FS 2020 v20.20.13 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.aerofly.aeroflyfs2020” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Aerofly FS 2020 v20.20.13 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.